Wynajmę dom w Łomiankach
  Położenie
Budynek znajduje się na administracyjnej granicy Warszawy i Łomianek.

Usytuowany jest na malowniczej nadwiślańskiej skarpie w bezpośrednim sąsiedztwie ponad stuhektarowego Parku Młocińskiego. Nie dociera do niego hałas i zgiełk miasta, choć do centrum Warszawy jest tylko 13 km. Stabilność tego stanu zapewnia objęcie przylegających do działki terenów nadwiślańskich programem "Natura 2000".

Północna granica działki porośnięta jest szpalerem 30-letnich brzóz.
Z okien roztacza się widok na lewy brzeg Wisły, oddalonej jest o 120 metrów oraz ogródki działkowe.

Trasa Warszawa - Gdańsk przebiega w odległości ok. 1,5 km na zachód od domu, do którego można dojechać wygodną, asfaltową ulicą, jedynie ostatnie 50 m to droga szutrowa.

Warto również nadmienić, iż dom znajduje się w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej (1,5 km), a wspomniany wyżej Park Młociński to zagospodarowanego w sposób modelowy obszar starodrzewu liściasto-iglastego - ze ścieżkami dydaktycznymi rekreacyjnymi jak również atrakcjami, takimi jak place zabaw dla dzieci czy miejsca do grillowania.

Pełną informację o Łomiankach - potencjalnym miejscu Waszego nowego domu - znajdą Państwo na stronach Wikipedii. Aby zachęcić do odwiedzenia tej strony dodam, że Łomianki to miasto o rozwiniętej infrastrukturze i szkolnictwie, z handlem i usługami, zamieszkiwanym obecnie przez ponad 15 tysięcy ludzi, a o którym pierwsze pisemne wzmianki pojawiły się w XIV wieku.


Zobacz położenie domu na mapie Łomianek

Zobacz położenie domu na zdjęciu satelitarnym